KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12678083
nr 1267 8083
Akvarell
S J Sjöström, marin, skepp, 46x62, signerad, 1896,46x62 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
4.200 kr
måndag 5 augusti 2019
kl 20:25:10
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
2.000 kr
2.200 kr (Budbetjänt)
2.400 kr
2.600 kr (Budbetjänt)
3.200 kr
3.400 kr (Budbetjänt)
4.000 kr